Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 – Hlubočepy, V Remízku 7/919, příspěvková organizace
Class
Choose timetable from the list above
Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 – Hlubočepy, V Remízku 7/919, příspěvková organizace
Choose teacher. . .
Antlová Jana Bartoňová Jana Baudyš Pavel Borůvková Pavla Burianová Andrea Černá Eva Černáková Andrea Chýleová Magdaléna Čírtková Miloslava Dvořáková Monika Hála Lukáš Hálová Martina Hellerová Kateřina Hladíková Michaela Hlaváčková Helena Holub Milan Holubová Marcela Höschlová Bohumila Hromková Jitka Hrudková Blanka Illová Miroslava Janíková Lenka Jirsová Marta Jungmannová Dana Klanicová Markéta Klučiarová Adéla Klučiarová Romana Koníčková Hana Konvalinová Lucie Kořánová Monika Korošová Jitka Koukalová Milena Kozlová Barbora Králová Jana Křeválková Simona Kufrová Růžena Kunst Roman Kutková Zuzana Loužecká Daniela Martišová Jana Miedzgová Jana Moravec Filip Motyčková Jana Němečková Marcela Nevyjel Jan Novotná Ivana Novotná Lucie Olahová Alena Oliveriusová Renáta Opršalová Pavlína Příhodová Zdeňka Prokšová Zuzana Rabová Jaroslava Rambousková Renáta Röhlichová Martina Schneiderová Emilie Sedláček Pavel Sejpalová Daniela Semorád Jaroslav Šišková Lenka Šišková Monika Škodová Pavla Šmídová Pavlína Smržová Kateřina Spáčilová Jitka Staněk Miloš Staněk Pavel Šťastná Ivana Stehlíková Michaela Šupková Kateřina Švarcová Helena Švecová Petra Tesařová Jana Turková Markéta Urbanec Tomáš Váchová Alena Váchová Martina Vaněk Petr Vaňková Martina Vašutová Adéla Veselá Miroslava Vokounová Jana Vokounová Veronika Vosková Jitka Winkelbauerová Helena Žáčková Ivana Zajíčková Libuše Zaviačičová Petra Ždímalová Eva Židlická Hana Zikmundová Daniela
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
11:00 - 11:45
5
11:55 - 12:40
6
12:50 - 13:35
7
13:45 - 14:30
8
14:35 - 15:20
9
15:25 - 16:10
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
14
20:05 - 20:50
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Powered by